SECTORUL 6          
             
  TABEL NOMINAL CU ELEVII PARTICIPANȚI  la faza pe sector a Olimpiadei de biologie 27 ianuarie, 2018 
             
Nr. Crt. Numele, inițiala tatălui și prenumele elevului Unitatea de învățământ Clasa Punctaj faza pe sector Profesor indrumător  
1 CIMPOERU D. EVA - MARIA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL IX  72 BĂLUȚĂ GABRIELA   
2 MAZILU V. SIMONA - TEODORA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL IX  67 BĂLUȚĂ GABRIELA   
3 NEGRUȚ A. DAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL IX  65 BĂLUȚĂ GABRIELA   
4 RAICEA I. ANASTASIA - IOANA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL IX  59 BĂLUȚĂ GABRIELA   
5 VASILIU C.  ANDA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL IX  60 BĂLUȚĂ GABRIELA   
6 CORZANU C. ANA - MARIA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL 69 BĂLUȚĂ GABRIELA   
7 GURZUN L.V. ERIN - MARIA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL 67 BĂLUȚĂ GABRIELA   
8 LEANCU A.V.C. IOAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL 73 BĂLUȚĂ GABRIELA   
9 PĂTRU C. LAURA – SÎNZIANA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL 77 BĂLUȚĂ GABRIELA   
10 VIESPE S. I. MARA-IOANA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL 84 BĂLUȚĂ GABRIELA   
11 CARAZANU L. VICTOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL XI  69 NEAGU GABRIELA  
12 FIȘCUCI GH. ELENA - ADRIANA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL XI  52 NEAGU GABRIELA  
13 IORDACHE C.  GABRIEL COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL XI  51 NEAGU GABRIELA  
14 POPA D. GABRIEL MARIAN C.N."Elena Cuza" XI 91 ANIȚA DIANA  
15 TRIFU M. ANDREI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL XI  81 NEAGU GABRIELA  
16 ACSINE D. ALEXANDRA Școala Gimnazială “Sf.Andrei” VII 66 Stoian Valentina  
17 ALEXA V. GABRIELA FLORENTINA Scoala Gimnaziala Nr.156 VII 78 Jeescu Anca  
18 ANDREI S. MARIA-ANTONIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 206 VII 59 Voinea Emilia-Roxana  
19 BALLOUR M. HEBBA-LIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 206 VII 38 Voinea Emilia-Roxana  
20 BANDRABUR P.C.DELIA ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA ,,SF.CONSTANTIN ŞI ELENA" VII 46 ONUȚ VASILICA  
21 BANYAI Z.S. IOANA - MARIA Scoala Gimnaziala Romano-Finlandeza Bucuresti VII  42 Patricia Mihailescu  
22 BISTRICEAN G.C. CĂTĂLIN PATRIC Școala Gimnazială Nr.117 VII 77 PADIU GEORGIANA  
23 BRATU S. LIANA ANA-MARIA Liceul Tehnologic Sf. Antim Ivireanu VII  ABSENT Prof. Ciceu Claudia  
24 BREHOIU M.DRAGOȘ GABRIEL CĂTĂLIN LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU VII 54 PRUNĂ MIHAELA  
25 BUCĂTARU D. ȘTEFAN RADU Școala Gimnazială “Sf.Andrei” VII 77 Stoian Valentina  
26 BUZOEANU G. DIMITRIE RAREȘ Școala Gimnazială “Sf.Andrei” VII 65 Gheorghiu Petronica  
27 CĂLIN I. ALEXANDRU MĂDĂLIN Școala Gimnaziala Ion Dumitriu VII 56 BĂLUȚĂ VIRGINIA  
28 CERNEA F. BIANCA VALENTINA Scoala Gimnazial Nr. 164 VII  ABSENT Ostroveanu Paulica  
29 CONSTANTIN S. HORIA Școala Gimnaziala Ion Dumitriu VII 79 BĂLUȚĂ VIRGINIA  
30 CONSTANTINESCU A.V. EDUARD LUCIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGELE MIHAI I”  VII 62 PANAIT ANDREEA   
31 CONSTANTINESCU D.M. MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA ,,SF.CONSTANTIN ŞI ELENA" VII 68 ONUȚ VASILICA  
32 CRACIUN D. V. LUANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ  „ADRIAN PĂUNESCU” VII ABSENT GHEORGHIU PETRONICA  
33 CRISTEA G. MARA - IOANA Scoala Gimnaziala Nr.156 VII 58 Jeescu Anca  
34 DIMA A. ANDREEA IOANA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL VII ABSENT IONESCU CAMELIA  
35 DIMA C. D. CRISTIAN MIHAI LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU VII 82 PRUNĂ MIHAELA  
36 DOANDEȘ D.C. MARIA Scoala Gimnaziala NR.59 VII 63 ȘTINERU GEORGIANA  
37 DOMSA V. LUCA CRISTIAN C.N."Elena Cuza" VII 87 Anita Diana  
38 DONIGHEVICI R. IOANA CĂTĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”  VII 52 VLAD LIANA  
39 DUMITRESCU B. ANDREI BOGDAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGELE MIHAI I” VII 60 PANAIT ANDREEA   
40 FALLAH-MIRZAEI B. AMIR Școala Gimnazială Nr.117 VII 63 PADIU GEORGIANA  
41 FEODOT Ș. IRINA-ECATERINA Scoala Gimnaziala NR. 59 VII 65 ȘTINERU GEORGIANA  
42 FERARU V. DAVID CONSTANTIN Liceul Tehnologic Sf. Antim Ivireanu VII  53 Prof. Ciceu Claudia  
43 GAMAN G. DIANA ȘTEFANIA Scoala Gimnaziala nr.193 Orizont  VII 45 Radulescu Madalina  
44 GEORGESCU G. ANA TEODORA Școala Gimnaziala NR. 197 VII 90 MIHALACHE TEODORA  
45 GRIGORE P.D. ANDREI - DANIEL Școala Gimnazială Nr.117 VII 81 PADIU GEORGIANA  
46 GRIGORESCU C. IRINA Școala Gimnazială ”Constantin Brâncuși” VII  74 Bărbulescu Viorica  
47 HĂRĂBOR  L. RAREȘ-ANDREI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 206 VII 65 Voinea Emilia-Roxana  
48 HIASTRU L. MARIA AURORA Școala Gimnaziala Ion Dumitriu VII 76 BĂLUȚĂ VIRGINIA  
49 IACOB L. IOANA-RALUCA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 206 VII 62 Voinea Emilia-Roxana  
50 ILIE S. DARIA - ELENA Liceul Teoretic "Marin Preda" VII 88 PĂTRAȘCU ELENA DANIELA  
51 IONIȚĂ C. CĂTĂLIN-ALEXANDRU Școala Gimnazială nr. 279 VII  71 RUXANDRA STOICA  
52 IVĂNUȘ M.G. ANDREEA - IULIA Școala Gimnazială Nr.117 VII 74 PADIU GEORGIANA  
53 JORA M.R. MARIA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL VII ABSENT IONESCU CAMELIA  
54 LĂCĂTUȘ D. NARCIS - MARIO Școala Gimnazială “Sf.Andrei” VII ABSENT Stoian Valentina  
55 LEUȘTEAN L. ANDREI Școala Gimnazială “Sf.Andrei” VII 60 Stoian Valentina  
56 LINCU M. BIANCA AlEXANDRA Scoala Gimnazial Nr. 164 VII  46 Ostroveanu Paulica  
57 MANEA L. MARIO - ALEXANDRU Școala Gimnazială Nr.117 VII 92 PADIU GEORGIANA  
58 MATEESCU A.N. MIHNEA-ȘTEFAN Scoala Gimnaziala NR.59 VII 56 ȘTINERU GEORGIANA  
59 METELEAUCA G. DAMIAN LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU VII 55 PRUNĂ MIHAELA  
60 MIHAI C.V. CĂTĂLINA DELIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGELE MIHAI I” VII 55 PANAIT ANDREEA   
61 MIHĂILĂ I. IULIA - VERONICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 309 VII 71 GHEȚE MARIETA  
62 MIHĂILESCU B. ALEXANDRA LETIȚIA Scoala Gimnaziala nr.193 Orizont  VII 66 Radulescu Madalina  
63 MOHAMADI J. GOLHIN ANTONIO Școala Gimnazială nr. 279 VII  79 RUXANDRA STOICA  
64 MOISE R. CĂLIN GEORGE C.N."Elena Cuza" VII 49 Anita Diana  
65 MOLDOVEANU C. MARA Școala Gimnaziala NR. 197 VII 84 MIHALACHE TEODORA  
66 MUNTEANU V. COSTIN IULIAN Școala Gimnaziala Ion Dumitriu VII 49 BĂLUȚĂ VIRGINIA  
67 NEAGU M. MARIA LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU VII 63 PRUNĂ MIHAELA  
68 NEGARᾸ D. VLAD-ALEXANDRU Scoala Gimnaziala NR.59 VII 86 ȘTINERU GEORGIANA  
69 NICULESCU  B. TEODORA-MARIA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL VII 65 IONESCU CAMELIA  
70 ONEA I. AMALIA MIHAELA Școala Gimnazială ”Constantin Brâncuși” VII  84 Bărbulescu Viorica  
71 ONIȚOIU M. MANUELA ANDREEA Liceul Teoretic "Marin Preda" VII 40 PĂTRAȘCU ELENA DANIELA  
72 ONOFREICIUC A. ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL VII 79 IONESCU CAMELIA  
73 PARASCHIV G. ANGEL - MARIO ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 309 VII 71 GHEȚE MARIETA  
74 PENU A. MĂDĂLINA - MARIA Scoala Gimnaziala Nr.156 VII 81 Jeescu Anca  
75 PETCU M. MAIA - TEODORA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 309 VII 75 GHEȚE MARIETA  
76 PETRESCU M. ANA MARIA Școala Gimnazială ”Constantin Brâncuși” VII  67 Neagu Gabriela  
77 PETRIȘOR V. MIHAI BOGDAN Scoala Gimnaziala nr.193 Orizont  VII 62 Radulescu Madalina  
78 POPESCU Ș. MARIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 206 VII 66 Voinea Emilia-Roxana  
79 POPESCU V.C. ANDREI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA ,,SF.C-TIN ŞI ELENA" VII 62 ONUȚ VASILICA  
80 PREDA A. CĂTĂLINA - IOANA LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU VII 67 PRUNĂ MIHAELA  
81 RADU I. BOANCA MARIA Scoala Gimnazial Nr. 164 VII  ABSENT Ostroveanu Paulica  
82 RUSU I. MARIA RALUCA Școala Gimnazială ”Constantin Brâncuși” VII  85 Bărbulescu Viorica  
83 SAFTA R.D. ALECSIA ANASTASIA Scoala Gimnaziala Romano-Finlandeza Bucuresti VII  44 Patricia Mihailescu  
84 SÂNCRĂIAN M. A. CLAUDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ  „ADRIAN PĂUNESCU”  VII 60 GHEORGHIU PETRONICA  
85 SÎRGHIE V. IRINA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA” VII 72 VLAD LIANA  
86 SOLESCU S. MIHAI Scoala Gimnaziala nr.193 Orizont  VII 55 Radulescu Madalina  
87 STĂNCESCU M. SEBASTIAN-ANDREI Școala Gimnazială nr. 279 VII  50 RUXANDRA STOICA  
88 STERPAN M.ILINCA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA ,,SF.CONSTANTIN ŞI ELENA" VII 52 ONUȚ VASILICA  
89 TALAU M. GIULIA Scoala Gimnaziala nr.193 Orizont  VII 46 Radulescu Madalina  
90 TOADER V. CĂTĂLIN - FLORIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 309 VII 60 GHEȚE MARIETA  
91 TOMA I. SARA Școala Gimnazială ”Constantin Brâncuși” VII  70 Bărbulescu Viorica  
92 TOMESCU C. ȘTEFAN-TEODOR Scoala Gimnaziala NR.59 VII 47 ȘTINERU GEORGIANA  
93 TRANDAFIR D.I. ALEXIA IOANA Școala Gimnaziala NR. 197 VII 82 MIHALACHE TEODORA  
94 ȚUCĂ DARIA MARIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 309 VII 65 GHEȚE MARIETA  
95 UNGUREANU A. ANDREI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL VII 47 IONESCU CAMELIA  
96 UNGUREANU M. MIRUNA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL VII  80 IONESCU CAMELIA  
97 VĂTĂȘESCU T. DAVID MIHAI Școala Gimnaziala Ion Dumitriu VII 71 BĂLUȚĂ VIRGINIA  
98 VIȘAN C. ALEX GABRIEL Școala Gimnaziala Ion Dumitriu VII 58 BĂLUȚĂ VIRGINIA  
99 VIȘAN M. LIVIU ALEXANDRU Scoala Gimnaziala Nr.156 VII 72 Jeescu Anca  
100 VOICA D. OANA ILINCA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 197 VII 66 MIHALACHE TEODORA  
101 VOICA O. ANDREEA OFELIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 197 VII 57 MIHALACHE TEODORA  
102 VOICU C. MARA ELENA SCOALA GIMNAZIALA ,,SF.CONSTANTIN ŞI ELENA" VII 52 ONUȚ VASILICA