Nr. CrtNumele, inițiala tatălui și prenumele elevuluiUnitatea de învățământClasaPunctaj sectorPrecizariProfesor îndrumător

1 BRATU S. LIANA ANA-MARIA LICEUL TEHNOLOGIC SF. ANTIM IVIREANU VII  ABSENT   CICEU CLAUDIA
2 CERNEA F. BIANCA VALENTINA SCOALA GIMNAZIAL NR. 164 VII  ABSENT   OSTROVEANU PAULICA
3 CRACIUN D. V. LUANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ  „ADRIAN PĂUNESCU” VII ABSENT   GHEORGHIU PETRONICA
4 DIMA A. ANDREEA IOANA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL VII ABSENT   IONESCU CAMELIA
5 JORA M.R. MARIA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL VII ABSENT   IONESCU CAMELIA
6 LĂCĂTUȘ D. NARCIS - MARIO ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SF.ANDREI” VII ABSENT   STOIAN VALENTINA
7 RADU I. BOANCA MARIA SCOALA GIMNAZIAL NR. 164 VII  ABSENT   OSTROVEANU PAULICA
8 MANEA L. MARIO - ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.117 VII 92 CALIFICAT PADIU GEORGIANA
9 GEORGESCU G. ANA TEODORA ȘCOALA GIMNAZIALA NR. 197 VII 90 CALIFICAT MIHALACHE TEODORA
10 ILIE S. DARIA - ELENA LICEUL TEORETIC "MARIN PREDA" VII 88 CALIFICAT PĂTRAȘCU ELENA DANIELA
11 DOMSA V. LUCA CRISTIAN C.N."ELENA CUZA" VII 87 CALIFICAT ANITA DIANA
12 NEGARᾸ D. VLAD-ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.59 VII 86 CALIFICAT ȘTINERU GEORGIANA
13 RUSU I. MARIA RALUCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN BRÂNCUȘI” VII  85 CALIFICAT BĂRBULESCU VIORICA
14 MOLDOVEANU C. MARA ȘCOALA GIMNAZIALA NR. 197 VII 84 CALIFICAT MIHALACHE TEODORA
15 ONEA I. AMALIA MIHAELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN BRÂNCUȘI” VII  84 CALIFICAT BĂRBULESCU VIORICA
16 DIMA C. D. CRISTIAN MIHAI LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU VII 82 CALIFICAT PRUNĂ MIHAELA
17 TRANDAFIR D.I. ALEXIA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALA NR. 197 VII 82 CALIFICAT MIHALACHE TEODORA
18 GRIGORE P.D. ANDREI - DANIEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.117 VII 81 CALIFICAT PADIU GEORGIANA
19 PENU A. MĂDĂLINA - MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.156 VII 81 CALIFICAT JEESCU ANCA
20 UNGUREANU M. MIRUNA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL VII  80 CALIFICAT IONESCU CAMELIA
21 CONSTANTIN S. HORIA ȘCOALA GIMNAZIALA ION DUMITRIU VII 79 CALIFICAT BĂLUȚĂ VIRGINIA
22 MOHAMADI J. GOLHIN ANTONIO ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 279 VII  79 CALIFICAT RUXANDRA STOICA
23 ONOFREICIUC A. ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL VII 79 CALIFICAT IONESCU CAMELIA
24 ALEXA V. GABRIELA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.156 VII 78 CALIFICAT JEESCU ANCA
25 BISTRICEAN G.C. CĂTĂLIN PATRIC ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.117 VII 77 CALIFICAT PADIU GEORGIANA
26 BUCĂTARU D. ȘTEFAN RADU ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SF.ANDREI” VII 77 CALIFICAT STOIAN VALENTINA
27 HIASTRU L. MARIA AURORA ȘCOALA GIMNAZIALA ION DUMITRIU VII 76 CALIFICAT BĂLUȚĂ VIRGINIA
28 PETCU M. MAIA - TEODORA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 309 VII 75 CALIFICAT GHEȚE MARIETA
29 GRIGORESCU C. IRINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN BRÂNCUȘI” VII  74 CALIFICAT BĂRBULESCU VIORICA
30 IVĂNUȘ M.G. ANDREEA - IULIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.117 VII 74 CALIFICAT PADIU GEORGIANA
31 SÎRGHIE V. IRINA IOANA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA” VII 72 CALIFICAT VLAD LIANA
32 VIȘAN M. LIVIU ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.156 VII 72 CALIFICAT JEESCU ANCA
33 IONIȚĂ C. CĂTĂLIN-ALEXANDRU ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 279 VII  71 CALIFICAT RUXANDRA STOICA
34 MIHĂILĂ I. IULIA - VERONICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 309 VII 71 CALIFICAT GHEȚE MARIETA
35 PARASCHIV G. ANGEL - MARIO ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 309 VII 71 CALIFICAT GHEȚE MARIETA
36 VĂTĂȘESCU T. DAVID MIHAI ȘCOALA GIMNAZIALA ION DUMITRIU VII 71 CALIFICAT BĂLUȚĂ VIRGINIA
37 TOMA I. SARA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN BRÂNCUȘI” VII  70 CALIFICAT BĂRBULESCU VIORICA
38 CONSTANTINESCU D.M. MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA ,,SF.CONSTANTIN ŞI ELENA" VII 68   ONUȚ VASILICA
39 PETRESCU M. ANA MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN BRÂNCUȘI” VII  68   NEAGU GABRIELA
40 PREDA A. CĂTĂLINA - IOANA LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU VII 67   PRUNĂ MIHAELA
41 ACSINE D. ALEXANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SF.ANDREI” VII 66   STOIAN VALENTINA
42 MIHĂILESCU B. ALEXANDRA LETIȚIA SCOALA GIMNAZIALA NR.193 ORIZONT  VII 66   RADULESCU MADALINA
43 POPESCU Ș. MARIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 206 VII 66   VOINEA EMILIA-ROXANA
44 VOICA D. OANA ILINCA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 197 VII 66   MIHALACHE TEODORA
45 BUZOEANU G. DIMITRIE RAREȘ ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SF.ANDREI” VII 65   GHEORGHIU PETRONICA
46 FEODOT Ș. IRINA-ECATERINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 59 VII 65   ȘTINERU GEORGIANA
47 HĂRĂBOR  L. RAREȘ-ANDREI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 206 VII 65   VOINEA EMILIA-ROXANA
48 NICULESCU  B. TEODORA-MARIA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL VII 65   IONESCU CAMELIA
49 ȚUCĂ DARIA MARIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 309 VII 65   GHEȚE MARIETA
50 DOANDEȘ D.C. MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.59 VII 63   ȘTINERU GEORGIANA
51 FALLAH-MIRZAEI B. AMIR ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.117 VII 63   PADIU GEORGIANA
52 NEAGU M. MARIA LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU VII 63   PRUNĂ MIHAELA
53 CONSTANTINESCU A.V. EDUARD LUCIAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGELE MIHAI I”  VII 62   PANAIT ANDREEA 
54 IACOB L. IOANA-RALUCA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 206 VII 62   VOINEA EMILIA-ROXANA
55 PETRIȘOR V. MIHAI BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA NR.193 ORIZONT  VII 62   RADULESCU MADALINA
56 POPESCU V.C. ANDREI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA ,,SF.C-TIN ŞI ELENA" VII 62   ONUȚ VASILICA
57 DUMITRESCU B. ANDREI BOGDAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGELE MIHAI I” VII 60   PANAIT ANDREEA 
58 LEUȘTEAN L. ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SF.ANDREI” VII 60   STOIAN VALENTINA
59 SÂNCRĂIAN M. A. CLAUDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ  „ADRIAN PĂUNESCU”  VII 60   GHEORGHIU PETRONICA
60 TOADER V. CĂTĂLIN - FLORIN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 309 VII 60   GHEȚE MARIETA
61 ANDREI S. MARIA-ANTONIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 206 VII 59   VOINEA EMILIA-ROXANA
62 CRISTEA G. MARA - IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.156 VII 58   JEESCU ANCA
63 VIȘAN C. ALEX GABRIEL ȘCOALA GIMNAZIALA ION DUMITRIU VII 58   BĂLUȚĂ VIRGINIA
64 VOICA O. ANDREEA OFELIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 197 VII 57   MIHALACHE TEODORA
65 CĂLIN I. ALEXANDRU MĂDĂLIN ȘCOALA GIMNAZIALA ION DUMITRIU VII 56   BĂLUȚĂ VIRGINIA
66 MATEESCU A.N. MIHNEA-ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.59 VII 56   ȘTINERU GEORGIANA
67 METELEAUCA G. DAMIAN LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU VII 55   PRUNĂ MIHAELA
68 MIHAI C.V. CĂTĂLINA DELIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGELE MIHAI I” VII 55   PANAIT ANDREEA 
69 SOLESCU S. MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR.193 ORIZONT  VII 55   RADULESCU MADALINA
70 BREHOIU M.DRAGOȘ GABRIEL CĂTĂLIN LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU VII 54   PRUNĂ MIHAELA
71 FERARU V. DAVID CONSTANTIN LICEUL TEHNOLOGIC SF. ANTIM IVIREANU VII  53   PROF. CICEU CLAUDIA
72 DONIGHEVICI R. IOANA CĂTĂLINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”  VII 52   VLAD LIANA
73 STERPAN M.ILINCA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA ,,SF.CONSTANTIN ŞI ELENA" VII 52   ONUȚ VASILICA
74 VOICU C. MARA ELENA SCOALA GIMNAZIALA ,,SF.CONSTANTIN ŞI ELENA" VII 52   ONUȚ VASILICA
75 STĂNCESCU M. SEBASTIAN-ANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 279 VII  50   RUXANDRA STOICA
76 MOISE R. CĂLIN GEORGE C.N."ELENA CUZA" VII 49   ANITA DIANA
77 MUNTEANU V. COSTIN IULIAN ȘCOALA GIMNAZIALA ION DUMITRIU VII 49   BĂLUȚĂ VIRGINIA
78 TOMESCU C. ȘTEFAN-TEODOR SCOALA GIMNAZIALA NR.59 VII 47   ȘTINERU GEORGIANA
79 UNGUREANU A. ANDREI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL VII 47   IONESCU CAMELIA
80 BANDRABUR P.C.DELIA ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA ,,SF.CONSTANTIN ŞI ELENA" VII 46   ONUȚ VASILICA
81 LINCU M. BIANCA AlEXANDRA SCOALA GIMNAZIAL NR. 164 VII  46   OSTROVEANU PAULICA
82 TALAU M. GIULIA SCOALA GIMNAZIALA NR.193 ORIZONT  VII 46   RADULESCU MADALINA
83 GAMAN G. DIANA ȘTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA NR.193 ORIZONT  VII 45   RADULESCU MADALINA
84 SAFTA R.D. ALECSIA ANASTASIA SCOALA GIMNAZIALA ROMANO-FINLANDEZA BUCURESTI VII  44   PATRICIA MIHAILESCU
85 BANYAI Z.S. IOANA - MARIA SCOALA GIMNAZIALA ROMANO-FINLANDEZA BUCURESTI VII  42   PATRICIA MIHAILESCU
86 ONIȚOIU M. MANUELA ANDREEA LICEUL TEORETIC "MARIN PREDA" VII 40   PĂTRAȘCU ELENA DANIELA
87 BALLOUR M. HEBBA-LIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 206 VII 38   VOINEA EMILIA-ROXANA
1 CIMPOERU D. EVA - MARIA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL IX  72 CALIFICAT BĂLUȚĂ GABRIELA 
2 MAZILU V. SIMONA - TEODORA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL IX  67   BĂLUȚĂ GABRIELA 
3 NEGRUȚ A. DAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL IX  65   BĂLUȚĂ GABRIELA 
4 VASILIU C.  ANDA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL IX  60   BĂLUȚĂ GABRIELA 
5 RAICEA I. ANASTASIA - IOANA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL IX  59   BĂLUȚĂ GABRIELA 
1 VIESPE S. I. MARA-IOANA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL 84 CALIFICAT BĂLUȚĂ GABRIELA 
2 PĂTRU C. LAURA – SÎNZIANA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL 77 CALIFICAT BĂLUȚĂ GABRIELA 
3 LEANCU A.V.C. IOAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL 73 CALIFICAT BĂLUȚĂ GABRIELA 
4 CORZANU C. ANA - MARIA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL 69   BĂLUȚĂ GABRIELA 
5 GURZUN L.V. ERIN - MARIA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL 67   BĂLUȚĂ GABRIELA 
1 POPA D. GABRIEL MARIAN C.N."Elena Cuza" XI 91 CALIFICAT ANIȚA DIANA
2 TRIFU M. ANDREI COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL XI  81 CALIFICAT NEAGU GABRIELA
3 CARAZANU L. VICTOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL XI  69   NEAGU GABRIELA
4 FIȘCUCI GH. ELENA - ADRIANA COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL XI  52   NEAGU GABRIELA
5 IORDACHE C.  GABRIEL COLEGIUL NATIONAL GRIGORE MOISIL XI  51   NEAGU GABRIELA